Błąd 433 w pliku /libraries/vendor/autoload.php w lini 7
Skontaktuj się z administratorem Pawłem F. wyslijallegro@gmail.com

Skład Zarządu

Wydaj u nas książkę

Jeśli chcielibyście znaleźć się w gronie autorów Wydawnictwa Publicus, zapraszamy do skorzystania z możliwości opublikowania swojego dzieła u nas.

 W związku z tym prosimy o przesyłanie tekstów drogą pocztową lub mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z informacjami kontaktowymi ( imię i nazwisko, adres pocztowy, adres e-mail i telefon).

Zasady przyjmowania do druku

Choć problematyka zamówieniowa jest szczególnie bliska naszemu Wydawnictwu, to nie ograniczamy tematyki względem nadsyłanych książek. Jesteśmy w stanie wydać zarówno pracę naukową, jak i beletrystykę, czy poezję.  
Nie przyjmiemy natomiast tekstów propagujących treści niezgodne z polskim prawem, np. nazistowskie czy naruszające dobra osobiste osób trzecich.

Wymagamy dostarczenia całości tekstu w jednym pliku jako dokument Word lub PDF.
Najpóźniej w terminie 7 dni prześlemy e-mail potwierdzający otrzymanie tekstu.

Czas oczekiwania na weryfikację zależy od liczby tekstów aktualnie nadesłanych przez autorów i ich objętości, prosimy zatem o wyrozumiałość. Zawsze udzielamy odpowiedzi w kwestii nadesłanych materiałów, najpóźniej do 4 tygodni. O podjętej decyzji poinformujemy Państwa e-mailowo.

Honorarium autorskie

Każdemu Autorowi, którego dzieło publikujemy,  proponujemy honorarium w wysokości do 70% od każdego sprzedanego egzemplarza książki.

Umowa

Publikacja książki odbywa się na podstawie zawartej pisemnej umowy. Proponujemy licencję niewyłączną, to znaczy gwarantującą możliwość równoległego wydania książki w innym wydawnictwie i powodującą, że prawa autorskie pozostają przy Autorze.

Koszt wydania książki

Z uwagi na to, że każdy tekst poddany jest indywidualnej ocenie, koszt wydania książki jest zawsze inny.
Na koszt wydania książki składają się takie elementy procesu wydawniczego jak: korekta, redakcja merytoryczna i techniczna, skład i łamanie, projekt okładki, druk oraz parametry techniczne publikacji (objętość, format, rodzaj papieru itp.)

Korekta i redakcja

Tekst po opracowaniu redakcyjnym dostarczamy Autorowi jako plik pdf. Korekta autorska pozwala na zapoznanie się z ostatecznym kształtem tekstu oraz wprowadzonymi przez redakcję zmianami. Jest to jednocześnie zatwierdzenie przez Autora ostatecznej wersji książki.

Druk i oprawa

Gwarantujemy wysoką jakość druku i oprawy. Książki drukujemy w wybranych drukarniach offsetowych i cyfrowych, we wszelkich dostępnych formatach i rodzajach papieru.

Każdej publikacji będzie nadany numer ISBN, a egzemplarze obowiązkowe są rozsyłane do uprawnionych bibliotek, między innymi do Biblioteki Narodowej (zgodnie z Ustawą z dnia 7 listopada 1996 roku o obowiązkowych egzemplarzach bibliotecznych).

Promocja

Gwarantujemy promocję publikacji na łamach naszych miesięczników i na stronach internetowych: www.publicus.pl, www.zamowieniapublicznedoradca.pl, www.magazyngmina.pl.

Dystrybucja

Wydane przez nas tytuły będą dostępne w ciągłej sprzedaży w Wydawnictwie Publicus.

KONTAKT

 

Wydawnictwo Publicus sp. z o.o.
04-260 Warszawa, ul. Jedwabnicka 1
tel.: +48 22 610 10 9
9
fax: +48 22 610 10 99 w. 26
http://
www.publicus.pl
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Sekretariat:

Aleksandra Puchalska
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

GALERIA

Tu będzie galeria Wydawnictwa Publicus.